Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Pokládání pamlsků do stopy aneb Artróza v akci

 

Pokládání pamlsků do stopy - pro aktivního stopaře každodenní nebo téměř každodenní rutinní činnost.
U starších a zkušenějších psů, kde již pamlsky odbouráváme (nebo u metody, kde je vůbec nepoužíváme) to samozřejmě není třeba řešit. U plně nebo značně propamlskovaných stop by se mohlo hodit.
Buď si prostě uřízneme kousek polypropylenové trubky, nebo, pokud chceme mít precizní pomůcku, je dokonce již na trhu pod výstižným názvem "ARTRÓZA". Na rozdíl od jednoduchého kusu trubky obsahuje navíc zásobník na pamlsky, ze kterého je stačí jednoduše přendávat do vedlejšího horního otvoru kladecí trubky, praktické tvarované držadlo a je celkově koncipovaná tak, aby dokonale sloužila svému účelu. I když jde o málo známou novinku, stačila si již dle výrobce najít několik stovek uživatelů.
Tuto praktickou pomůcku pro aktivní stopaře vyrábí firma Gool s.r.o. Smidary a lze ji objednat na www.canicom.cz v kategorii Výcvikové pomůcky.