Logo
Potřebujete poradit? Zavolejte!
(Po-Pá, 8:00-15:30 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 999,01 Kč a máte v ČR dopravu ZDARMA
Novinky
01.02.2020
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku!
Rádi bychom Vás pozvali na naši facebookovou stránku QTEST Canicom, kterou se snažíme plnit zajímavým obsahem a novými informacemi. Uvítáme Vaši návšt... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Firma DOGTRA, USA

Logo firmy Dogtra, USA

Málokterý výrobce si může dovolit - bez rizika, že jej zákazníci vypískají za lacinou domýšlivost - vložit ke svému logu slogan, který beze všeho oznamuje: World´s Finest E-Collars (Nejlepší elektronické obojky na světě). Dogtra může. Prostě proto, že to tak je.

Základní informace o firmě

Firma sídlí v Kalifornii v USA ve městě Torrance, její evropská pobočka Dogtra - Europe pak ve Francii v La Verrière. Toto je důležité a nezbytné - v Evropě platí zcela odlišné normy a zejména vysokofrekvenční (radiová) zařízení, určená pro americký trh, nelze legálně v Evropě používat. Pracují totiž na frekvencích, které jsou v Evropských státech vyhraženy jiným službám, např. záchranné službě, policii apod. a případné vzájemné rušení může mít nejen nepříjemné, ale někdy i tragické následky. Že si to řada lidí neuvědomuje nebo si s tím bohužel neláme hlavu a klidně si z USA dovážejí a doma provozují cokoli, je jiná věc. Nicméně solidní výrobce musí zajistit výrobky v provedení pro trh, na který se mají dodávat. Tedy evropská pobočka amerického výrobce není jen obchodním, ale rovněž technickým zastoupením pro Evropu.

Charakteristika výrobků Dogtra

Dogtra se soustředí na precizní, odolné a přitom praktické a uživatelsky příjemné výrobky, které jsou určeny i pro nejnáročnější tréninkové podmínky. Již první pohled na dokonalé provedení a propracování výrobků rychle přesvědčí, že zpochybňování sloganu firmy není na místě. Držíme prostě v ruce něco, co se již na první pohled odlišuje od výrobků všech ostatních výrobců. Většina produktů má například nejen plně vodotěsný obojek, ale i ovladač.

Pro zajištění nejvyšší kvality firma realizuje výrobu v Jižní Koreji, která v posledních letech převzala po Japonsku štafetu světové jedničky (nejen) v elektronice. I to je zárukou spolehlivosti a preciznosti.

Jak již bylo řečeno, výrobky jsou precizní a jednoduché. Neoplývají širokým rejstříkem funkcí, ale dokonalou propracovaností těch základních. Používají krátkou (Nick) a dlouhou (Constant) elektrickou stimulaci a zásadně vibrace (Pager), nikoli zvuk, případně ještě (u nového modelu Dogtra 4500 EDGE) intenzivní světlo pro zviditelnění psa při práci v noci.
Specialitou tohoto výrobce je precizní patentované, velmi jemné a stabilní nastavování úrovně stimulace. Je praktické, spolehlivé a dokonalé.

Pro koho jsou elektrické obojky Dogtra určeny

Dogtra nabízí kompletní sortiment elektrických výcvikových obojků od modelů pro výcvik malých plemen až po špičkový výcvik sportovních a zejména služebních psů. Pro pracovní psy, služební výcvik, TART, myslivost apod. a vůbec těžké a náročné pracovní podmínky by měly být výcvikové obojky Dogtra jednoznačnou volbou.

Mezinárodní asociace policejních pracovních psů

Firma Dogtra spolupracuje s International Police Work Association (Mezinárodní asociace policejních pracovních psů), což rovněž svědčí o kvalitě a určení jejích výrobků.

http://www.ipwda.org/

 

Máte retrievera?

Z dlouhé řady sponzorských aktivit firmy Dogtra jsme jako zajímavost vybrali organizace, kluby a akce, zaměřené na retrievery (firma samozřejmě spolupracuje i s řadou dalších organizací a podporuje nejrůznější plemena). Pro majitele psů některého z této početné rodiny úžasných plemen, ať již pracovně vedených nebo vlastněných jen pro potěšení, je to jasný signál, který elektrický obojek je pro jejich psa nejvhodnější.

Master National Retriever Club

Master National Retriever Club
http://www.masternational.com

 

National Amateur Retriever ClubNational Amateur Retriever Club

 

National Retriever ClubNational Retriever Club

 

Professional Retriever Trainers AssociationProfessional Retriever Trainers Association
http://prta.net/

 

 

Ing. Miloš Hušek

Květen 2012

Copyright © 2015 - 2022 Ing. Miloš Hušek - QTEST. Všechna práva vyhrazena. Chráněný autorský web. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů či jejich částí, článků, obrázků, fotografií a videí je bez výslovného souhlasu majitele webu zakázáno.

Facebook

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz