Logo
Potřebujete poradit? Zavolejte!
(Po-Pá, 8:00-15:30 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 999,01 Kč a máte v ČR dopravu ZDARMA
Novinky
01.02.2020
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku!
Rádi bychom Vás pozvali na naši facebookovou stránku QTEST Canicom, kterou se snažíme plnit zajímavým obsahem a novými informacemi. Uvítáme Vaši návšt... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Co umí neviditelný elektronický ohradník

Pes s přijímacím obojkem a dětiUmožňuje rychle, jednoduše a levně vytvořit "oplocení" nepřekročitelné jen pro psa, a to i v místech, kde by klasický plot nebyl možný nebo vhodný. Nebo "vylepšit" stávající klasický plot, pokud je nedostatečný a pes jej vrchem nebo spodem překonává nebo rozplétá.
Ve vymezeném prostoru je možno držet i více psů (dáno jen počtem zakoupených obojků), ale i některých jiných zvířat. S úspěchem je např. provozován na kozí farmě.

Pejsek vesele běhá po dvoře, po zahradě... Pokud máme spolehlivý plot a uvnitř nic ke zničení, je všechno v pořádku. Ale co v případě, že plot je nízký a může jej přeskočit nebo v některém místě přelézt nebo pod kterým se může podhrabat, nebo se naučí rozplétat drátěné pletivo? Co když máme jen živý plot nebo vůbec žádný? A uvnitř pozemku třeba okrasné květinové záhony nebo zeleninovou zahrádku, bazén nebo jiná místa, kde bychom se raději obešli bez jeho návštěv?

Vně vyhrazeného prostoru nebývá bezpečno, počínaje třeba frekventovanou silnicí přes nejrůznější lumpárny až po možnost zatoulání. Podnikavost a vynalézavost našich čtyřnohých přátel není radno podceňovat. Na vlastním pozemku zase může být bezpečno pro pejska, ale již ne pro to, co bychom před ním rádi uchránili...

Neviditelný elektronický plot umožní:

  • Vytvořit "oplocení" speciálně jen pro psa rychle, levně a i v místech, kde by "klasický" plot nebyl možný nebo vhodný; přitom může být veden zcela jinudy než stávající plot, pokud existuje (nezáleží na tom, je-li pozemek oplocen nebo ne)

  • Vytvořený "plot" je neviditelný (v případě zakopání drátu), nepřekáží a esteticky neruší

  • Vylepšit stávající klasický plot tak, že není možné jej překonat skokem nebo šplhem nebo se pod ním podhrabat nebo jej rozplést, stejně jako vytvořit novou hranici doslova "na zelené louce" označenou pro lepší orientaci psa např. jen značkami nebo praporky

  • Lze nejen ohraničit vnější hranice pozemku, ale stejně tak psovi znemožnit vstup do vyhrazených vnitřních částí pozemku - např. ke květinovým či zeleninovým záhonům, bazénu, pískovišti pro malé děti apod.

  • V případě potřeby snadno a bez nákladů změnit vedení plotu podle aktuálních potřeb

  • Držet ve vymezeném prostoru jednoho nebo libovolný počet psů

  • Instalace je možná v jakémkoliv terénu - otevřeném, kopcovitém, zalesněném apod.

 

Ing. Miloš Hušek

Copyright © 2015 - 2022 Ing. Miloš Hušek - QTEST. Všechna práva vyhrazena. Chráněný autorský web. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů či jejich částí, článků, obrázků, fotografií a videí je bez výslovného souhlasu majitele webu zakázáno.

Facebook

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz