Logo
Potřebujete poradit? Zavolejte!
(Po-Pá, 8:00-15:30 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 999,01 Kč a máte v ČR dopravu ZDARMA
Novinky
01.02.2020
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku!
Rádi bychom Vás pozvali na naši facebookovou stránku QTEST Canicom, kterou se snažíme plnit zajímavým obsahem a novými informacemi. Uvítáme Vaši návšt... číst celé
Zobrazit všechny novinky

USB klíč EMILY - a výcvikový obojek je přesně podle vašich představ! (Martin System)

USB klíč EMILY - elektronický výcvikový obojek šitý na míruJestli jste až dosud - po přečtení předchozích článků popisujících progresivní vlastnosti elektronických výcvikových obojků Martin System nové generace - měli pocit, že tyto obojky již umí vše a víc už nejde vymyslet, pak vězte, že jste teprve na začátku. Všechno dosud popsané se dá změnit, přizpůsobit, přidat k tomu další možnosti...

Všechno pod kontrolou

USB klíč EMILY komunikuje s výcvikovým obojkem bezdrátově

USB klíč EMILY představuje unikátní možnost dokonalého přizpůsobení výcvikové techniky vašim třeba i velmi specifickým potřebám a nárokům.

Jde o paměťovou "flešku" jak ji známe z výpočetní techniky s nahraným programem pro konfiguraci nabíjecího obojku Micro Martin System (s bateriovovým provedením obojku ji nelze použít, ten není vybaven touto možností). Tato "fleška", vlastním jménem Emily, kromě toho zajišťuje bezdrátové propojení s vaším obojkem během programování. Není tedy potřebný žádný kabel. Součástí dodávky flash paměti EMILY je i program na CD, který se jednoduše nahraje do počítače. Po vložení hesla, které dodá výrobce podle výrobního čísla obojku, a zasunutí flash paměti EMILY do USB portu počítače je možné nastavit pro váš obojek prakticky všechny možnosti a kombinace, jak je dále popsáno.

 

USB klíč EMILY umožňuje:

  • Libovolně nastavit všechny parametry vašeho výcvikového obojku (zvuk, vibrace, stimulaci)
  • Vždy mít váš elektronický výcvikový obojek v souladu se zákony a předpisy té které země díky programu "ProtectLevel18" (vyslaný povel s úrovní stimulace 18 deaktivuje všechny elektrické stimulace; ty mohou být později reaktivovány pomocí klíče EMILY a předinstalovaného programu ve vašem počítači)
  • Aktivovat mód "4 masters" (možnost dálkového ovládání jednoho výcvikového obojku až 4 dálkovými ovladači - cvičiteli)

 

Možnosti naprogramování:

Stimulace, zvuk, vibrace, LED

StimulaceΘ SouvisleΟ PulsněΟ OFF se zvukemΟ OFF
ZvukΘ SouvisleΟ PulsněΟ OFF
VibraceΟ ON se samotnou stimulacíΘ ON se zvukemΟ ON se stimulací i se zvukemΟ OFF
LEDΘ SouvisleΟ PulsněΟ OFF

ON = zapnuto, OFF = vypnuto

 

Další vlastnosti

KlikrΘ AktivovatΟ Deaktivovat
Kontrola doteku po zapnutí obojkuΘ AktivovatΟ Deaktivovat
Periodická kontrola doteku po zapnutí obojkuΟ AktivovatΘ Deaktivovat
Kontrola doteku po stimulaciΟ AktivovatΘ Deaktivovat
Vypnutí stimulace při úrovni 18 (ProtectLevel18)Ο AktivovatΘ Deaktivovat
Ovládání obojku až ze 4 ovladačů (4 masters)Ο AktivovatΘ Deaktivovat

 

Kombinací nastavení je tedy nepočítaně. Aby toho ještě nebylo málo, je možné všechny uvedené vlastnosti nastavit buď pro všechny úrovně stimulace, nebo jen pro některou zvolenou...

Příklady nastavení:
Například vibrace (horní tabulka) je možno nastavit buď současně s elektrickou stimulací, nebo současně se zvukem, nebou současně jak se stimulací, tak se zvukem, nebo úplně vypnout.
Nebo třeba klikr (dolní tabulka) je možné buď aktivovat a tím obojek vydává při nastavené úrovni stimulace 0 zvuk klikru, nebo deaktivovat a potom obojek při této úrovni vydává běžný zvuk (upozorňovací tón).

Ve výše uvedených tabulkách jde jenom o souhrnný přehled a informaci o možnostech nastavení. Podrobný popis a význam jednotlivých voleb je uveden v návodu k použití.

Není tedy žádný problém "udělat si" bez ohledu na výrobce výcvikový obojek například s klasickým zvukovým signálem, nebo vibrační, nebo s libovolnou kombinací upozornění a podnětů. Možné je opravdu všechno.

USB klíč EMILY = klíč k úspěchu při výcviku vašeho psa.

 

Ing. Miloš Hušek

Prosinec 2012

Copyright © 2015 - 2022 Ing. Miloš Hušek - QTEST. Všechna práva vyhrazena. Chráněný autorský web. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů či jejich částí, článků, obrázků, fotografií a videí je bez výslovného souhlasu majitele webu zakázáno.

Facebook

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz