Logo
Potřebujete poradit? Zavolejte!
(Po-Pá, 8:00-15:30 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
01.02.2020
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku!
Rádi bychom Vás pozvali na naši facebookovou stránku QTEST Canicom, kterou se snažíme plnit zajímavým obsahem a novými informacemi. Uvítáme Vaši návšt... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Veletrh PROPET 2011 Brno

Výstavní hala A1 na brněnském výstavišti s naší expozicíV termínu 24. až 26.6.2011 jsme se zúčastnili Mezinárodní výstavy chovatelských potřeb PROPET, největší specializované kontraktační a prodejní výstavy v tomto oboru v České republice. Ta byla pořádána společně s Mezinárodní výstavou psů všech plemen INTERCANIS, Mezinárodní soutěží psů INTERCANIS AGILITY a Mezinárodní výstavou koček INTERFELIS.

Především pro psí krásu

Protože se jednalo o výstavu, pořádanou souběžně s mezinárodní výstavou psů, tedy "exteriérovou záležitost", prezentovali jsme v naší expozici především precizní hřebeny FOOLEE® - dokonalé pomůcky právě pro tento účel, vyznamenané již na jarní výstavě FOR PETS v Praze oceněním GRAND PRIX jako nejlepší exponát výstavy. I zde se ostatně těšily zaslouženému zájmu. Kromě standardní řady hřebenů, vyráběné v pěti velikostech a deseti barvách, řady KAŠMÍR (čtyři barevné varianty s nápaditým vzhledem) a oblíbené dárkové soupravy LUXURY BOX jsme uvedli i novinku - hřebeny FOOLEE EVO s pružně upevněnou čepelí pro dokonalejší sledování tvaru česaného subjektu a komfortnější práci s hřebenem. V průběhu výstavy nás rovněž krátce navštívil zástupce výrobce pan Angriman z Francie. Kromě aktuálních informací nám také předal vzorky speciálních značkových šamponů pro psy a další zvířata FOOLEE BEAUTY, které v nejbližší době uvedeme na náš trh a které doplní řadu výrobků pro údržbu srsti našich čtyřnohých miláčků do kompletního celku.

Ale rovněž pro jejich výchovu a výcvik

Ale krása není všechno...

Samozřejmě jsme jako tradičně (již druhé desetiletí) prezentovali rovněž profesionální výcvikovou techniku pro psy CANICOM®předního světového výrobce, francouzské firmy NUM´AXES v celém širokém sortimentu elektronických výcvikových obojků, neviditelných elektronických ohradníků, protištěkacích obojků a dalších výrobků. Velký zájem budil i vysoce kvalitní GPS pro psy GEODOG® stejnojmenného německého výrobce a ostatní vystavené exponáty.

Soutěž pro děti a vzpomínka pro dospělé

Co již není jen tak k vidění

Tentokrát jsme ale navíc připravili něco i pro děti návštěvníků - soutěž ve stylu retro "Выдержай, пионер!", kde ovšem byla nezbytná pomoc rodičů - bez ní si ti mladší neporadili ani s názvem soutěže, psaným pro ně tak nepochopitelným písmem (schválně necháváme bez nápovědy i zde). Ti dříve narození se ovšem většinou upamatovali i na oblíbenou hračku ze svého mládí - bateriový induktor, dovážený k nám nejprve z tehdejšího Sovětského svazu (odtud název soutěže) a později vyráběný i u nás nějakým výrobním družstvem. Podívejte se, jak vypadal, na poslední obrázek fotogalerie níže. Ti mladší jej pravděpodobně znají alepoň z filmu Pelíšky.

Takže - soutěžíme!

A v čem soutěž spočívala? Jednoduše v tom, kdo déle vydrží držet elektrody přístroje při postupném zvyšování intenzity dětského induktoru. A jakou má tato hračka souvislost s vystavovaným sortimentem? Přímo principiální. Představuje totiž v jednoduché a přístupné formě fyzikální princip dnešních elektronických výcvikových obojků. Tato letitá dětská hračka tak pomáhá vysvětlovat a demonstrovat princip funkce dnes tak běžné a rozšířené výcvikové techniky a odstraňovat přes všechnu osvětu někdy stále ještě přetrvávající nedůvěru či předsudky. Takže dříve hračka pro děti, dnes "Bateriový indukční odbourávač předsudků". No a děti, ty obvykle předsudky a obavu nemají, byly za své výkony bez rozdílu odměňovány sladkou odměnou. A jejich rodiče si zavzpomínali...


Naše expozice na veletrhu PROPET 2011Název soutěže byl pro mladší generaci záhadou...A takto vypadá onen legendární induktor

 

Ing. Miloš Hušek

Červenec 2011

Copyright © 2015 - 2021 Ing. Miloš Hušek - QTEST. Všechna práva vyhrazena. Chráněný autorský web. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů či jejich částí, článků, obrázků, fotografií a videí je bez výslovného souhlasu majitele webu zakázáno.

Facebook

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.