Logo
Potřebujete poradit? Zavolejte!
(Po-Pá, 8:00-15:30 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 999,01 Kč a máte v ČR dopravu ZDARMA
Novinky
01.02.2020
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku!
Rádi bychom Vás pozvali na naši facebookovou stránku QTEST Canicom, kterou se snažíme plnit zajímavým obsahem a novými informacemi. Uvítáme Vaši návšt... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Veletrh PROPET 2011 Brno

Výstavní hala A1 na brněnském výstavišti s naší expozicíV termínu 24. až 26.6.2011 jsme se zúčastnili Mezinárodní výstavy chovatelských potřeb PROPET, největší specializované kontraktační a prodejní výstavy v tomto oboru v České republice. Ta byla pořádána společně s Mezinárodní výstavou psů všech plemen INTERCANIS, Mezinárodní soutěží psů INTERCANIS AGILITY a Mezinárodní výstavou koček INTERFELIS.

Především pro psí krásu

Protože se jednalo o výstavu, pořádanou souběžně s mezinárodní výstavou psů, tedy "exteriérovou záležitost", prezentovali jsme v naší expozici především precizní hřebeny FOOLEE® - dokonalé pomůcky právě pro tento účel, vyznamenané již na jarní výstavě FOR PETS v Praze oceněním GRAND PRIX jako nejlepší exponát výstavy. I zde se ostatně těšily zaslouženému zájmu. Kromě standardní řady hřebenů, vyráběné v pěti velikostech a deseti barvách, řady KAŠMÍR (čtyři barevné varianty s nápaditým vzhledem) a oblíbené dárkové soupravy LUXURY BOX jsme uvedli i novinku - hřebeny FOOLEE EVO s pružně upevněnou čepelí pro dokonalejší sledování tvaru česaného subjektu a komfortnější práci s hřebenem. V průběhu výstavy nás rovněž krátce navštívil zástupce výrobce pan Angriman z Francie. Kromě aktuálních informací nám také předal vzorky speciálních značkových šamponů pro psy a další zvířata FOOLEE BEAUTY, které v nejbližší době uvedeme na náš trh a které doplní řadu výrobků pro údržbu srsti našich čtyřnohých miláčků do kompletního celku.

Ale rovněž pro jejich výchovu a výcvik

Ale krása není všechno...

Samozřejmě jsme jako tradičně (již druhé desetiletí) prezentovali rovněž profesionální výcvikovou techniku pro psy CANICOM®předního světového výrobce, francouzské firmy NUM´AXES v celém širokém sortimentu elektronických výcvikových obojků, neviditelných elektronických ohradníků, protištěkacích obojků a dalších výrobků. Velký zájem budil i vysoce kvalitní GPS pro psy GEODOG® stejnojmenného německého výrobce a ostatní vystavené exponáty.

Soutěž pro děti a vzpomínka pro dospělé

Co již není jen tak k vidění

Tentokrát jsme ale navíc připravili něco i pro děti návštěvníků - soutěž ve stylu retro "Выдержай, пионер!", kde ovšem byla nezbytná pomoc rodičů - bez ní si ti mladší neporadili ani s názvem soutěže, psaným pro ně tak nepochopitelným písmem (schválně necháváme bez nápovědy i zde). Ti dříve narození se ovšem většinou upamatovali i na oblíbenou hračku ze svého mládí - bateriový induktor, dovážený k nám nejprve z tehdejšího Sovětského svazu (odtud název soutěže) a později vyráběný i u nás nějakým výrobním družstvem. Podívejte se, jak vypadal, na poslední obrázek fotogalerie níže. Ti mladší jej pravděpodobně znají alepoň z filmu Pelíšky.

Takže - soutěžíme!

A v čem soutěž spočívala? Jednoduše v tom, kdo déle vydrží držet elektrody přístroje při postupném zvyšování intenzity dětského induktoru. A jakou má tato hračka souvislost s vystavovaným sortimentem? Přímo principiální. Představuje totiž v jednoduché a přístupné formě fyzikální princip dnešních elektronických výcvikových obojků. Tato letitá dětská hračka tak pomáhá vysvětlovat a demonstrovat princip funkce dnes tak běžné a rozšířené výcvikové techniky a odstraňovat přes všechnu osvětu někdy stále ještě přetrvávající nedůvěru či předsudky. Takže dříve hračka pro děti, dnes "Bateriový indukční odbourávač předsudků". No a děti, ty obvykle předsudky a obavu nemají, byly za své výkony bez rozdílu odměňovány sladkou odměnou. A jejich rodiče si zavzpomínali...


Naše expozice na veletrhu PROPET 2011Název soutěže byl pro mladší generaci záhadou...A takto vypadá onen legendární induktor

 

Ing. Miloš Hušek

Červenec 2011

Copyright © 2015 - 2022 Ing. Miloš Hušek - QTEST. Všechna práva vyhrazena. Chráněný autorský web. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů či jejich částí, článků, obrázků, fotografií a videí je bez výslovného souhlasu majitele webu zakázáno.

Facebook

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz