Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Velký úspěch na veletrhu FOR PETS 2011 v Praze

Cena GRAND PRIX za nejlepší exponát výstavy pro hřebeny FOOLEENaše účast na veletrhu chovatelských potřeb FOR PETS 2011 na výstavišti v Praze Letňanech ve dnech 31.3. - 3.4.2011 byla pro nás hned v prvním ročníku tohoto veletrhu velkým úspěchem, neboť naše firma obdržela prestižní ocenění - hlavní cenu GRAND PRIX za nejlepší exponát výstavy, kterým byly vyhlášeny vyčesávací hřebeny FOOLEE®. Odborná komise vysoce hodnotila zejména jejich užitnou hodnotu, vysokou kvalitu, precizní provedení a dokonalé ergonomické provedení včetně nápaditého designu.

 

Ocenění hřebenů FOOLEE®

Prohlédněte si oceněný výrobek a jeho použití na videu:

Exponáty byly odbornou komisí hodnoceny v průběhu prvního dne výstavy, slavnostní předání cen proběhlo na galavečeru konaném po skončení druhého výstavního dne.


Oceněné výrobky Slavnostní předávání ceny GRAND PRIX Teď už je opravdu důvod ke spokojenému úsměvu
 

V tiskové zprávě ve zdůvodnění výběru tohoto exponátu komise uvádí, že se jedná o mimořádně účinný a rychlý vyčesávací hřeben pro psy, kočky a další zvířata, který se vyznačuje jednoduchostí a designem.
Opět se tak potvrdil technologický náskok těchto dokonalých výrobků, což je důležité zejména v současné době, kdy se na trhu začínají objevovat různé levné napodobeniny, které se mohou s originálem srovnávat opravdu jen na letmý pohled. Rovněž zájem návštěvníků se ze značné části soustředil právě na tyto atraktivní výrobky, které v poslední době zaznamenávají prudký vzestup obliby mezi chovateli. Dlužno říci, že již od prvního dne výstavy, tedy ještě před vyhodnocením a vyhlášením nejlepším exponátem.

Další zajímavé exponáty

Kolekce elektronických výcvikových obojků CANICOM

Již tradičně naše firma vystavovala širokou nabídku elektronických výcvikových obojků CANICOM® francouzského výrobce NUM´AXES®, které představují to nejlepší, co se v Evropě v tomto oboru nabízí, a kterou již více než desetiletí na našem a slovenském trhu zastupujeme. Samozřejmě včetně "příbuzných" výrobků, to je elektronických ohradníků pro psy a protištěkacích obojků, obojí vždy v několika variantách pro co nejvhodnější přizpůsobení konkrétním podmínkám.

Zajímavou novinkou bylo GPS pro psy GEODOG® stejnojmenné německé firmy, kterou v České republice rovněž zastupujeme. O tento po všech stránkách dokonalý výrobek, používaný i německou policií a záchrannou službou, byl zájem spíše u odbornější části návštěvníků, přestože je přímo předurčen pro každého, kdo chodí se psem do přírody a chce mít jistotu, že svého psa vždy a za všech okolností rychle a spolehlivě najde. O psech "útěkářích" z domova to samozřejmě platí rovněž.

Tradičně se těšily velkému zálmu i svítící obojky VISIGLO®, což nás trochu překvapilo vzhledem k roční době, kdy se již začíná dosti výrazně prodlužovat den; tento výrobek je trochu sezonní. Ale je pravda, že atraktivní provedení jednotlivých modelů psovi sluší i ve dne.


Naše expozice na veletrhu To nejhezčí v naší expozici Věříme, že příště přijdete i vy!
 

Ing. Miloš Hušek

Duben 2011