Logo
Potřebujete poradit? Zavolejte!
(Po-Pá, 8:00-15:30 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
01.02.2020
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku!
Rádi bychom Vás pozvali na naši facebookovou stránku QTEST Canicom, kterou se snažíme plnit zajímavým obsahem a novými informacemi. Uvítáme Vaši návšt... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Firma MARTIN SYSTEM, Belgie

Logo firmy Martin System, Belgie

Belgický výrobce v současné době bezpochyby nejprogresivnějších elektronických výcvikových obojků.

Jeho slogan "Technický pokrok umocňující vaše výcvikové možnosti" našel naplnění zejména díky spolupráci s vynikajícím belgickým cvičitelem Bartem Bellonem. Díky tomu jsou jeho výrobky nejen technicky dokonalé, ale především dokonale odpovídající potřebám výcviku.

Z historie firmy

Rodinná firma pod názvem S.A.Martin byla založena v roce 1978 Charlesem Martinem a jeho ženou a od počátku bylo její podnikání založeno na elektřině a elektronice.
Během doby se k firmě připojily i jejich děti, Joseph a Francoise.

Od svého založení společnost obchodovala, mimo jiné, s elektronickým vybavením pro výcvik psů.

Oba milovníci psů, Charles Martin a jeho syn Joseph, se rozhodli vyvíjet svou vlastní techniku pro dálkový výcvik psů. Tak vznikl Martin System.

Byl to ambiciózní projekt, který musel spojovat požadavky na spolehlivost, odolnost, funkčnost a profesionalitu požadovanou pracovním týmem.

Několik let vývoje a pečlivých a přísných zkoušek vyústilo ve výrobky, které postupně způsobily revoluční změny ve světě výcviku psů a myslivosti.

K elektronickým výcvikovým obojkům se brzo přidaly neviditelné elektronické ohradníky, protištěkací obojky, zvukové obojky a telemetrické sledovací obojky.

Současnost na technické špičce

Martin System se svým zkušeným týmem vyvinul výrobky, které jsou na špičce globálních technologií.

Úsilí týmu bylo odměněno několika mezinárodními patenty:

Z dalších významných technických inovací lze uvést například:

Vývojové oddělení firmy velmi pečlivě naslouchá požadavkům uživatelů a respektuje jejich pohled tak, aby vývoj a výroba co nejlépe splňovaly jejich potřeby a očekávání.

Spolupráce s Bartem Bellonem

Výrazným způsobem zasáhl do vývoje nových produktů známý špičkový belgický závodník a cvičitel Bart Bellon, který se při těsné spolupráci s firmou osobně podílel na vývoji některých zásadních technických řešení a výrobků. Jeho výsledky se psy "na place" jsou zárukou, že je jedním z nejpovolanějších vůbec a přesně ví, jak by měly dokonalý výcvik a výcvikové prostředky vypadat.
Ostatně, podívejte se na něj: Bart Bellon cvičí

Důsledná ochrana zvířat

Kromě špičkové techniky a často právě s jejím využitím vynikají výrobky Martin System respektem ke zvířatům a jejich důslednou ochranou. Všechny výrobky Martin System strikně splňují požadavky a doporučení asociace ECMA, jejímž jsou zakládajícím členem, a v mnoha směrech je ještě výrazně překračují. Technologie SSC je jedním z příkladů.

Další činnosti firmy

Firma Martin System rovněž nabízí své odborné zkušenosti s integrací svých vysokofrekvenčních technologií při vývoji a výrobě dalších radiově řízených výrobků vysoké technické úrovně.

 

Ing. Miloš Hušek

Prosinec 2012

Copyright © 2015 - 2021 Ing. Miloš Hušek - QTEST. Všechna práva vyhrazena. Chráněný autorský web. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů či jejich částí, článků, obrázků, fotografií a videí je bez výslovného souhlasu majitele webu zakázáno.

Facebook

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.