Logo
Potřebujete poradit? Zavolejte!
(Po-Pá, 8:00-15:30 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 999,01 Kč a máte v ČR dopravu ZDARMA
Novinky
01.02.2020
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku!
Rádi bychom Vás pozvali na naši facebookovou stránku QTEST Canicom, kterou se snažíme plnit zajímavým obsahem a novými informacemi. Uvítáme Vaši návšt... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Firma MARTIN SYSTEM, Belgie

Logo firmy Martin System, Belgie

Belgický výrobce v současné době bezpochyby nejprogresivnějších elektronických výcvikových obojků.

Jeho slogan "Technický pokrok umocňující vaše výcvikové možnosti" našel naplnění zejména díky spolupráci s vynikajícím belgickým cvičitelem Bartem Bellonem. Díky tomu jsou jeho výrobky nejen technicky dokonalé, ale především dokonale odpovídající potřebám výcviku.

Z historie firmy

Rodinná firma pod názvem S.A.Martin byla založena v roce 1978 Charlesem Martinem a jeho ženou a od počátku bylo její podnikání založeno na elektřině a elektronice.
Během doby se k firmě připojily i jejich děti, Joseph a Francoise.

Od svého založení společnost obchodovala, mimo jiné, s elektronickým vybavením pro výcvik psů.

Oba milovníci psů, Charles Martin a jeho syn Joseph, se rozhodli vyvíjet svou vlastní techniku pro dálkový výcvik psů. Tak vznikl Martin System.

Byl to ambiciózní projekt, který musel spojovat požadavky na spolehlivost, odolnost, funkčnost a profesionalitu požadovanou pracovním týmem.

Několik let vývoje a pečlivých a přísných zkoušek vyústilo ve výrobky, které postupně způsobily revoluční změny ve světě výcviku psů a myslivosti.

K elektronickým výcvikovým obojkům se brzo přidaly neviditelné elektronické ohradníky, protištěkací obojky, zvukové obojky a telemetrické sledovací obojky.

Současnost na technické špičce

Martin System se svým zkušeným týmem vyvinul výrobky, které jsou na špičce globálních technologií.

Úsilí týmu bylo odměněno několika mezinárodními patenty:

Z dalších významných technických inovací lze uvést například:

Vývojové oddělení firmy velmi pečlivě naslouchá požadavkům uživatelů a respektuje jejich pohled tak, aby vývoj a výroba co nejlépe splňovaly jejich potřeby a očekávání.

Spolupráce s Bartem Bellonem

Výrazným způsobem zasáhl do vývoje nových produktů známý špičkový belgický závodník a cvičitel Bart Bellon, který se při těsné spolupráci s firmou osobně podílel na vývoji některých zásadních technických řešení a výrobků. Jeho výsledky se psy "na place" jsou zárukou, že je jedním z nejpovolanějších vůbec a přesně ví, jak by měly dokonalý výcvik a výcvikové prostředky vypadat.
Ostatně, podívejte se na něj: Bart Bellon cvičí

Důsledná ochrana zvířat

Kromě špičkové techniky a často právě s jejím využitím vynikají výrobky Martin System respektem ke zvířatům a jejich důslednou ochranou. Všechny výrobky Martin System strikně splňují požadavky a doporučení asociace ECMA, jejímž jsou zakládajícím členem, a v mnoha směrech je ještě výrazně překračují. Technologie SSC je jedním z příkladů.

Další činnosti firmy

Firma Martin System rovněž nabízí své odborné zkušenosti s integrací svých vysokofrekvenčních technologií při vývoji a výrobě dalších radiově řízených výrobků vysoké technické úrovně.

 

Ing. Miloš Hušek

Prosinec 2012

Copyright © 2015 - 2022 Ing. Miloš Hušek - QTEST. Všechna práva vyhrazena. Chráněný autorský web. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů či jejich částí, článků, obrázků, fotografií a videí je bez výslovného souhlasu majitele webu zakázáno.

Facebook

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz