Již třetí GRAND PRIX na FOR PETS 2015 v Praze

V letošním ročníku veletrhu chovatelských potřeb FOR PETS 2015 na výstavišti v Praze Letňanech od 9. do 12.4.2015 jsme opět obdrželi hlavní cenu veletrhu FOR PETS za nejlepší exponát výstavy, celkem již potřetí v jeho pětileté historii, a stali se tak v oblasti inovací a zajímavých exponátů bezkonkurenčně nejúspěšnějším vystavovatelem.

Tentokrát zvítězil výrobek GPS pro psy Kippy, který umožňuje Vašeho domácího mazlíčka (nejen pejska, ale třeba i kočičku) sledovat a nalézt kdekoliv pomocí chytrého telefonu, navíc zpětně zjistit jeho pohyb a dokonce jej "hlídat" pomocí virtuálního ohradníku, který si snadno a rychle zřídíte pouze na displeji svého smartphonu.

Ze slavnostního předávání:


Cena GRAND PRIX bude předána na slavnostním společenském večeru pro vystavovatele. Konferenciérka uvádí udílení cen. Předání ceny manažerkou výstavy paní Zuzanou Bílou. Diplom k ceně GRAND PRIX - již třetí v historii těchto veletrhů.

Ale zpět na začátek:


Před výstavou. Tak takhle to vždycky začíná... Než se otevřou brány veletrhu. Přicházejí první návštěvníci. Naše expozice je připravena.

Veletrh FOR PETS nejsou jen expozice a výstavní stánky, ale tradičně i velmi bohatý a zajímavý doprovodný program pro dospějé i pro děti.

Ukázky doprovodného programu:


Ukázka výcviku záchranných psů. Předvádí členové Záchranné brigády kynologů Praha. Ukázka práce asistenčních psů. A toto je králičí hop - závod králíčků ve skocích přes různé překážky. Závodníci se soustředí před startem.

Na place jsou minikoně. Nechcete se svézt? A na pódiu třeba prasátko. Ukázka tance se psem.

A my?


Návštěvníci jsou různí. I když jsme je vždy vítali s úsměvem... ... našli se i takoví, kteří na nás přesto cenili zuby. I s nimi se ovšem snažíme domluvit. Raději ale včas balíme. Je po výstavě.

 

Ing. Miloš Hušek

Duben 2015