Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Již třetí GRAND PRIX na FOR PETS 2015 v Praze

V letošním ročníku veletrhu chovatelských potřeb FOR PETS 2015 na výstavišti v Praze Letňanech od 9. do 12.4.2015 jsme opět obdrželi hlavní cenu veletrhu FOR PETS za nejlepší exponát výstavy, celkem již potřetí v jeho pětileté historii, a stali se tak v oblasti inovací a zajímavých exponátů bezkonkurenčně nejúspěšnějším vystavovatelem.

Tentokrát zvítězil výrobek GPS pro psy Kippy, který umožňuje Vašeho domácího mazlíčka (nejen pejska, ale třeba i kočičku) sledovat a nalézt kdekoliv pomocí chytrého telefonu, navíc zpětně zjistit jeho pohyb a dokonce jej "hlídat" pomocí virtuálního ohradníku, který si snadno a rychle zřídíte pouze na displeji svého smartphonu.

Ze slavnostního předávání:


Cena GRAND PRIX bude předána na slavnostním společenském večeru pro vystavovatele. Konferenciérka uvádí udílení cen. Předání ceny manažerkou výstavy paní Zuzanou Bílou. Diplom k ceně GRAND PRIX - již třetí v historii těchto veletrhů.

Ale zpět na začátek:


Před výstavou. Tak takhle to vždycky začíná... Než se otevřou brány veletrhu. Přicházejí první návštěvníci. Naše expozice je připravena.

Veletrh FOR PETS nejsou jen expozice a výstavní stánky, ale tradičně i velmi bohatý a zajímavý doprovodný program pro dospějé i pro děti.

Ukázky doprovodného programu:


Ukázka výcviku záchranných psů. Předvádí členové Záchranné brigády kynologů Praha. Ukázka práce asistenčních psů. A toto je králičí hop - závod králíčků ve skocích přes různé překážky. Závodníci se soustředí před startem.

Na place jsou minikoně. Nechcete se svézt? A na pódiu třeba prasátko. Ukázka tance se psem.

A my?


Návštěvníci jsou různí. I když jsme je vždy vítali s úsměvem... ... našli se i takoví, kteří na nás přesto cenili zuby. I s nimi se ovšem snažíme domluvit. Raději ale včas balíme. Je po výstavě.

 

Ing. Miloš Hušek

Duben 2015