Logo
Potřebujete poradit? Zavolejte!
(Po-Pá, 8:00-15:30 hod.)
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 999,01 Kč a máte v ČR dopravu ZDARMA
Novinky
01.02.2020
Staňte se našimi fanoušky na Facebooku!
Rádi bychom Vás pozvali na naši facebookovou stránku QTEST Canicom, kterou se snažíme plnit zajímavým obsahem a novými informacemi. Uvítáme Vaši návšt... číst celé
Zobrazit všechny novinky
 1. Úvod
 2. Příslušenství a náhradní díly
 3. Přijímací obojek MICRO TRAINER B s nabíjecí soupravou

Přijímací obojek MICRO TRAINER B s nabíjecí soupravou

Včetně síťové nabíječky a adaptéru

Charakteristika a určení: Samostatný obojek (přijímač) pro elektronické výcvikové obojky MARTIN SYSTEM®. Nabíjecí. Základní délka řemínku 65 cm, pro ... celý popis
Dostupnost
Na objednávku
Recyklační příspěvek
1,02 Kč
8 980,00 Kč
7 421,49 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:MAR01C008
Výrobce:Martin System, Belgie
Kompletní specifikace

Charakteristika a určení:

Samostatný obojek (přijímač) pro elektronické výcvikové obojky MARTIN SYSTEM®. Nabíjecí. Základní délka řemínku 65 cm, pro obvod krku psa 20 až 55 cm. S adaptérem a síťovou nabíječkou.

 • Ultralehký (34 g) a velmi malý přijímací obojek.
 • Ideální pro dlouhodobé používání.
 • Spojení Bluetooth s aplikací pro chytré telefony (zdarma).

Další obojek pro rozšíření výcvikové soupravy k ovladači, který umožňuje práci s více psy (např. Micro TT 1000 SSC, Micro PT 3000 SSC, Micro BEAGLE MASTER SSC) a jako náhradní pro ostatní soupravy.

Určen pro spolupráci s ovladači:

 • TT4FK
 • TT400
 • TT1000
 • PT3000
 • BEAGLE MASTER
 • CTT
 • K9

NENÍ kompatibilní se staršími ovladači typu:

 • TT100
 • TT200

Délka a barva řemínku:

Nebude-li požadováno jinak, bude obojek dodán se standardní délkou řemínku, tj. 65 cm, pro obvod krku psa 20 až 55 cm. Požadavek na delší řemínek (85 cm, pro obvod krku psa 30 až 70 cm) uveďte do poznámky.

Základní barva řemínku obojku je černá (pro 1. obojek soupravy) nebo žlutá (pro 2. obojek). Protože prodejce ze samotné objednávky nepozná, jestli je obojek objednáván jako náhradní (tedy první, černý) nebo jako druhý k soupravě (tedy žlutý), je třeba barvu obojku uvést v objednávce do poznámky. Bez tohoto upřesnění bude dodán přijímací obojek buď v černé nebo žluté barvě.
Je možno zvolit i další barvy řemínků podle nabídky v kategorii Příslušenství a náhradní díly, podkategorie Řemínky. Je třeba zkontrolovat uvedenou dostupnost jednotlivých barev, popř. do objednávky uvést i barvu náhradní.

Podrobný popis:

Přijímací obojek MICRO TRAINER B je vybaven patentovanou funkcí SSC (Stimulation à Sensation Constante, pocitově stálá stimulace). To znamená, že přijímač neustále měří podmínky dotyku kontaktních bodů s kůží psa a v závislosti na jejich změnách upravuje (zesiluje nebo zeslabuje) nastavenou úroveň stimulace tak, aby ji pes subjektivně vnímal stále stejně intenzivně. To je velmi důležité při výcviku za proměnlivých nebo při náročných podmínkách počasí (např. za deště). Například: díky této funkci nemůžete nechtěně použít nepřiměřeně silnou stimulaci např. v případě, kdy se Váš pes vrací z vody, protože přijímač vybavený funkcí SSC automaticky sníží úroveň stimulace tak, aby ji pes pociťoval stejně jako předtím, dokud byl suchý. Bez toho, abyste museli toto snížení provést Vy sami přenastavením úrovně na našem ovladači.
Podrobně a názorně je tato funkce popsána v článku na našem webu zde: SSC.

Ujistěte se, že když nasazujete psovi přijímací obojek na krk, že kontaktní body mají dobrý a spolehlivý kontakt s kůží psa. To je nezbytná podmínka správné funkce každého elektronického výcvikového obojku. Pokud je mezi kontaktními body a kůží psa srst, kontakt je přerušen nebo nedokonalý a výcvikový obojek nemůže řádně fungovat (delší elektrody to obvykle nevyřeší). Přijímací obojek MICRO TRAINER B disponuje funkcí vlastní kontroly správného kontaktu. Jestliže kontaktní body přijímacího obojku nemají dostatečný kontakt s kůží psa, budou signalizační LED na obojku trvale blikat. Když je dosaženo správného kontaktu, LED přestanou blikat. Výchozí nastavení je, že obojek kontroluje kontakt kontaktních bodů s kůží po dobu dvou minut. Aby se šetřila baterie, po dvou minutách je tato funkce vypnuta.

Tento přijímací obojek MICRO TRAINER B je kompatibilní se všemi ovladači (vysílači) Martin System s výjimkou modelů TT100 a TT200. Jestliže se rozhodujete zakoupit tento přijímací obojek, mějte na paměti, že je dodáván ve dvou variantách: samotný bez nabíječky a nabíjecího adaptéru nebo včetně těchto komponent (tato položka).

Technické údaje:

Přijímací jednotka (obojek):
Anténa:integrovaná (vnitřní)
Frekvence:869,5 MHz
Napájení:nabíjecí lithiová polymerová baterie 3,7 V 200 mAh
Nabíjení:přes kontaktní body pomocí speciálního nabíjecího modulu
ochrana proti přebití
Doba nabíjení:4 hodiny
Indikace stavu baterie:světelný indikátor LED
Pracovní teplota:-20 až +40°C
Krytí:plně vodotěsný
Rozměry (v x š x h):35 x 55 x 22 mm
Hmotnost:34 g (bez řemínku)
Nastavitelná délka obojku:na obvod krku od 20 do 55 cm (možno dodat s delším řemínkem nebo s pružným řemínkem Fixlock na zvl. objednávku)
Kontaktní body:z nerezové oceli
Nabíjecí modul obojku:
Elektrické parametry:6 V DC ± 5 %, 500 mA max.
Konektor:mini USB B zásuvka
Pracovní teplota:-20 až +40°C
Rozměry (v x š x h):35 x 55 x 20 mm
Hmotnost:20 g

Operační módy obojku:

V závislosti na modelu Vašeho ovladače a konfiguraci, přijímací obojek MICRO TRAINER B může stimulovat psa různými způsoby a s různými úrovněmi.

 • Pro podrobnější informace si přečtěte návod k použití Vašeho ovladače.
 • Obojek MICRO TRAINER B je vybaven:
  • Zvukovým upozorněním.
  • Vibracemi.
  • Stimulačním systémem.
 • Obojek pracuje ve 4 různých výchozích módech:
  • Klikr (úroveň 0).
  • Stimulace (krátká, dlouhá a zvyšující se).
  • Tón s vibracemi a stimulací (krátká, dlouhá a zvyšující se).
  • Upozorňovací tón a vibrace následované tónem, vibracemi a dlouhou stimulací.

Další informace:

Trvalý bestseler, přijímací obojek MICRO TRAINER B, je pionýrem mezi výcvikovými obojky Martin System. Tento vodotěsný obojek je úplnou přehlídkou unikátních patentů vlastněných společností Martin System, které zahrnují měření kontaktu (CMS), stálou spolehlivou stimulaci (SSC) a velmi malý, ale výkonný nový vysokonapěťový transformátor (NHT), který umožňuje velmi malé konstrukční provedení obojku s velmi dlouhou dobou výdrže nabití baterie a spolehlivou stimulaci při všech úrovních. S novou technologií Bluetooth u obojku MICRO TRAINER B je možné získat přístup do Doggify, mobilní aplikace Martin System, kterou je možné si zdarma stáhnout. Po instalaci Doggify (pro Android nebo Apple) je možné dostávat okamžité informace o obojku včetně následujících: zda má obojek kontakt s kůží psa, jaká je teplota obojku, zda je nabitá baterie obojku a další. Dále, s touto aplikací je možné tradiční výchozí stimulační úrovně snadno nastavit podle specifických požadavků uživatele pro dosažení nejlepších pracovních výsledků. Z důvodů rozdílné legislativy některé země nedovolují použití stimulace. Serii B je možno okamžitě přizpůsobit legislativě každé země nebo regionu. Díky použití nabíjecí lithium-polymerové baterie váží ultra kompatní konstrukce obojku MICRO TRAINER B pouhých 34 gramů bez řemínku.

Přijímací obojek MICRO TRAINER B je evergreenem a nepřekonatelnou klasikou s moderním designem, který dovoluje individuální optimální nastavení pro jednotlivé psy.

Použité pokročilé technologie:

 • Bluetooth spojení se smartphony.
  S mobilní aplikací Doggify (zdarma ke stažení) a technologií "B":
  (Tyto funkce pracují v dosahu spojení Bluetooth).
  • Budete mít kontrolu nad kvalitou kontaktu kontaktních bodů obojku s kůží psa.
  • Budete mít kontrolu nad úrovní nabití baterie obojku.
  • Budete znát teplotu obojku jako informaci o pracovních podmínkách psa.
  • Budete moci nastavovat některé parametry obojku (např. můžete modifikovat všechny úrovně obojku pro zajištění nejlepšího vnímání vašeho psa pro každou tréninkovou aktivitu, vyřadit stimulaci v zemích, kde není povolena, apod.).

 • Měření kontaktu mezi kontaktními body a kůží psa.
  S pomocí patentovaného řešení CMS:
  Přijímací obojky MICRO TRAINER B jsou schopny sami detekovat kvaliktu kontaktu s kůží.
  • Dobrý a stálý kontakt umožní vyhnout se nechtěné příliš silné stimulaci (over stimulation).
  • Jste si jisti, že obojek je správně umístěn na krku psa.

 • SSC
  Ať již jsou podmínky jakékoliv, bez ohledu např. na vlhkost srsti psa nebo tloušťka psí srsti, SSC technologie zaručí stálou úroveň vnímání stimulace Vaším zvířetem. Podrobné vysvětlení této funkce zde.

 • NHT
  S pomocí této patentované technologie je Martin System schopen výrazně zmenšit velikost a váhu svých elektronických obojků.
  Bez kompromisu mezi miniaturní velikostí a výkonností obojku:
  • Prodloužená životnost baterie.
  • Konsistentnost elektronické stimulace.

Obsah dodávky:

 • přijímací obojek s namontovanými standardními kontaktními body a řemínkem délky 65 cm
 • adaptér pro nabíjení přijímacího obojku přes kontaktní body
 • síťový nabíječ pro nabíjení přijímacího obojku ze sítě 230V/50Hz přes adaptér
 • prodejní doklad s náležitostmi daňového dokladu

Copyright © 2015 - 2022 Ing. Miloš Hušek - QTEST. Všechna práva vyhrazena. Chráněný autorský web. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů či jejich částí, článků, obrázků, fotografií a videí je bez výslovného souhlasu majitele webu zakázáno.

Facebook

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz